Kontaktujte mě

608 242 845

jsrk@jsrk.cz

Ověřitelné reference klientů JS realitní kanceláře Ústí nad Labem

Miloslava Šounová – kontakt: 606 672 969

Tato reference na Firmy.cz

Opět jsem využila služeb, které nabízí JS realitní kancelář, s.r.o. a pan Mgr. Jiří Sýkora, jako vždy nezklamal! Vše bylo na vysoké profesionální úrovni, vč.osobního přístupu, 100% výkon zprostředkovatelské činnosti, přátelské jednání, solidnost a korektnost, prostě jeho činnost byla vždy až nadstandardní. Proto mohu jen a jen vřele doporučit nabízené služby JSRK, s.r.o., která má u mne velkou důvěru a za vše vyslovuji velké poděkování :-)

Michael Motzka – kontakt: 720 317 692

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mgr. Jiřímu Sýkorovi za zprostředkování prodeje naší nemovitosti, a to nejen za samotný úspěšný prodej, ale i za bezchybný, odborný a profesionální servis po celou dobu trvání této záležitosti. Od zveřejnění inzerce na několika serverech, přes detailní informovanost obou zúčastněných stran o každém, i nepatrném kroku, přes poradenství v oblasti realit až k samotnému završení celého obchodu.
Pan Sýkora skromně hodnotí své služby, jež poskytuje všem svým klientům bez rozdílu a na vysoké úrovni, jako standardní. Ač to byla moje první zkušenost v tomto směru, jsem velmi rád, že se tak stalo s touto, relativně nevelkou společností, a troufám si tvrdit, že svou spolehlivostí, důvěryhodností a přístupem, srovnatelnou s předními giganty v oblasti realit.

Iveta a Ivo Cermanovi, Praha Čakovice

Každému, kdo hodlá využít služeb v oblasti realit, vřele doporučujeme JS realitní kancelář. V minulosti jsme učinili více zkušeností s realitními kancelářemi, JS realitní kancelář však byla bezkonkurenčně nejlepší a nemáme, co bychom vytkli. Postup i veškeré konání pana Mgr. Jiřího Sýkory při prodeji naší nemovitosti byl příkladný a zcela profesionální, jeho osobní přístup velmi vstřícný a maximálně transparentní. Prodej nemovitosti proto proběhl zcela hladce, bezpečně a k oboustranné spokojenosti prodávajících i kupujících. Mnohokrát děkujeme.

Magda Dostálková – kontakt: 776 018 678

Ve snaze prodat nemovitost jsem měla možnost oslovit několik realitních kanceláří, ale pouze JS realitní kancelář všem mohu jen doporučit. Služby poskytované touto kanceláří byly profesionální, pan Mgr. Jiří Sýkora vždy jednal přátelsky s maximální vstřícností a ochotou. Během vyřizování veškerých záležitostí spojených s prodejem/převodem nemovitosti jsem se mohla plně věnovat své rodině, neboť jsem věděla, že se mohu na Mgr. Jiřího Sýkoru 100% spolehnout a vše bude provedeno dle smluvené dohody. JS realitní kancelář doporučuji všem, kdo hledá v oblasti realit jakoukoliv pomoc.

Hana Djurovičová – kontakt: 737 312 635

JS realitní kancelář s.r.o. mohu vřele doporučit všem, kteří tento druh služby potřebují. Pan Mgr. Jiří Sýkora odvedl perfektní, profesionální a rychlou práci při nabídce a následně i převodu nemovitosti, kterou jsme se posléze rozhodli koupit. Jeho jednání bylo vždy příjemné, klidné a vstřícné. Doporučuji JS realitní kancelář s.r.o. každému, kdo potřebuje v oblasti realit jakoukoliv službu. S důvěrou se na ni obraťte.

Miloslava Šounová – kontakt: 606 672 969

Již podruhé jsem využila služeb, které nabízí JS realitní kancelář, s.r.o. a opět mne nezklamala! Pan Mgr. Jiří Sýkora se na prodeji mých pozemků podílel s vysokou profesionální úrovní a přístupem, 100% výkonem zprostředkovatelské činnosti, přátelským jednáním, solidností a korektností. Vždy byl ochoten řešit neodkladně jakékoli „problémy“, prostě jeho činnost byla vždy až nadstandardní. Proto mohu jen a jen vřele doporučit nabízené služby JSRK, s.r.o., která má u mne velkou důvěru. MNOHOKRÁT DĚKUJI.

Manželé Härtelovi – kontakt: 776 471 123

S JS realitní kanceláří jsme byli velice spojeni. Spolupráce s panem Sýkorou byla výborná. Jednal vždy profesionálně, přátelsky a ve všem nám vycházel maximálně vstříc. Vřele doporučujeme.

Michal Petr a Pavla Filipová – kontakt: 725 020 653

Jako každý, jsme se s přítelkyní rozhodli si najít své vlastní bydlení. Vyhlédli jsme si krásný byt podle našich představ, ale bohužel jsme zjistili, že byt je zadlužený a jsou tam další komplikace. Proto jsme se rozhodli, na základě doporučení, kontaktovat Mgr. Jiřího Sýkoru s žádostí o pomoc. Po první schůzce budete vědět, že jste našli toho pravého. Mohli bychom zde napsat dlouhý román, o tom, co vše pro nás p. Sýkora udělal, ale to není vůbec potřeba. Názor ať si udělá každý sám a my můžeme jen doporučit služby p. Mgr. Jiřího Sýkory.

123další